„ÉLJÜK AZ IGÉT!”- imakör

“Éljük az Igét!” imakörünk 2019. novemberében indult 3 fővel, és folyamatosan bővül. Jelenleg 10-en vagyunk, akik minden hónap 1. és 3. szerdáján találkozunk 19:30-kor a Szent Ferenc Közösségi Házban.
A Covid-19 miatt átmenetileg online térben zajlanak az igekörök.

Alkalmainkon az adott hónapban kiválasztott Igéről- a Fokoláre Mozgalom életigéjéről- elmélkedünk.
Ezt az igét szeretnénk életre váltani a Szentlélekre figyelve, mindennapi életünk során, munkahelyen és a családban

Találkozóinkat imával kezdjük, majd közösen elolvassuk az életigét, és a hozzáfűzött magyarázatot.  Egy rövid elmélkedés után elmondjuk, megajándékozzuk egymást mindazzal, amit éltünk az elmúlt két hét alatt, elsősorban a havi igével kapcsolatban, így megismerjük egymás problémáit, nehézségeit. Végül imával zárjuk az estét.

Szívesen várunk sorainkba minden testvért, aki komolyan akarja venni az evangélium életre váltását és örömmel csatlakozna egy olyan közösséghez, amelyben lelki tapasztalatainkkal ajándékozzuk meg egymást.

Éredklődni az alábbi email címen eljukaziget.mariabesnyo@gmail.com,  illetve a +36 30 993 0666-os telefonszámon lehet.

“Megértettük, hogy a világnak az evangélium gyógyító erejére van szüksége, mert csak az Örömhír képes visszaadni számára azt az életet, amely hiányzik belőle. Ezért éljük mi az Élet Igéjét.’ (Chiara Lubich)

Tagged on: