" Ahol szeretetet vetünk, ott öröm sarjad. "

William Shakespeare

Főoldal Hírek MAGASRANGÚ ÁLLAMI KITÜNTETÉST KAPOTT DR. STELLA LEONTIN KANONOK, PLÉBÁNOS ATYA

A Máriabesnyői Egyházközség jelmondata az Irgalmasság Szent Évében:

"Boldogok az irgalmasok, mert ők irgalmat nyernek!

Mt 5,7

MAGASRANGÚ ÁLLAMI KITÜNTETÉST KAPOTT DR. STELLA LEONTIN KANONOK, PLÉBÁNOS ATYA PDF Nyomtat Email
2017 augusztus 22., kedd 09:58

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere állami kitüntetéseket és szakmai díjakat adott át augusztus 20-a alkalmából a Pesti Vigadóban 2017. augusztus 18-án.
Áder János, Magyarország Köztársasági Elnökének megbízásából, Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere, kimagasló szakmai munkája elismeréseként, közel 40 éves sokoldalú, közösséget építő, egyházat és magyarságot erősítő papi munkásságáért Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozatának kitüntetését vehette át Dr. Stella Leontin kanonok, c. prépost, főesperes a Máriabesnyői Nagyboldogasszony Bazilika Plébánosa és a Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház igazgatója.
Ez a magasrangú állami kitüntetés nagy megtiszteltetés a Máriabesnyői Egyházközségnek is. Szeretettel gratulálunk Leontin atyának! Szűzanyánk bőséges kegyelme kísérje Kanonok Úr további életét és lelkipásztori szolgálatát!

Utolsó frissítés: 2017 augusztus 26., szombat 22:44