Hirdetések 2018. 12. 16. Nyomtat Email
HIRDETÉS
2018. December 16.
Advent III. vasárnapja

•Rorate szentmisék hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek. Esti szentmise hétköznapokon nincs.

•Szeretettel hívjuk és várjuk egyházközségünk idős és magányos embereit December 21.-én délután 3 órára a kolostor ebédlőjébe, karácsonyi szeretetvendégségre.
Gondolatait Leontin atya osztja meg velünk, majd egy hangulatos plébániai ünnepségen vehetünk részt.
Részvételi szándékát és esetleges szállítási igényét a padok mögötti asztalon lévő lapra felírva teheti meg.

•December 21-én, pénteken 17 órától adventi vesperást énekelünk. Alatta és utána gyóntatás lesz helyi és vendég Atyák segítségével. Kérjük, aki teheti, ezen a napon végezze el a karácsonyi szentgyónását.

•A karácsonyi időszak ünnepi miserendje a hirdető táblán olvasható.

•Az Adoremus liturgikus füzet 2019-re a sekrestyében megrendelhető.

•Aki még nem rendezte a 2018. évi egyházi hozzájárulását, az megteheti szentmisék után a sekrestyében, hivatali időben a plébánia irodájában, illetve banki átutalással is. Szeretettel köszönjük mindenki adományát!

•A héten még van lehetőség szentmise szándékok felajánlására.