Lelki táplálék

 

Képek a kegyhelyről

Főoldal
Hirdetések 2018. 06. 24. Nyomtat Email
Írta: Kája Sándor   
2016 szeptember 30., péntek 11:44
HIRDETÉS

2018. JÚNIUS 24.
Keresztelő Szt. János születése

• A Székelykapunk felújítása, hamarosan megkezdődik. Aki a munkálatok költségéhez szeretne hozzájárulni, a templom bejáratánál lévő nagy fehér perselybe megteheti, illetve a sekrestyében és a plébánia irodájában. Szeretettel köszönjük mindenkinek az adományát!

• Hétfőn 25-e lévén engesztelő nap lesz a szokott módon 15 órától.

• Szerdán Szent László királyunk ünnepe lesz (szobra a főoltárunkon megtalálható). Pénteken Szent Péter és Pál apostolok ünnepe lesz. Bazilikánkban ez kiemelt ünnep, ezen a napon teljes búcsú nyerhető a szokott feltételekkel.

• Jövő vasárnap lesz a Kárpát – medencei Magyarság búcsúja. Szentmise lesz 9 órakor. Ünnepi búcsúi szentmise ½ 11 órakor kezdődik. A búcsúi szentmise főcelebránsa dr. Stella Leontin kanonok, plébános atya lesz.

• Boldogasszony Éve alkalmából Egyházközségi zarándoklat lesz 2018. június 30-án szombaton, dr. Stella Leontin kanonok, plébános atya vezetésével. Indulás reggel 8 órakor a Székelykaputól. Kérjük mindenkitől a pontos érkezést, hogy időben el tudjunk indulni. A busz megtelt, várólistára lehet még jelentkezni.

• A héten még van néhány hely szentmise szándékok felajánlására.