Hirdetések 2018. 10. 21. Nyomtat Email
HIRDETÉS
2018. OKTÓBER 21.

• Október a rózsafűzér hónapja. A szentmisék előtt ½ 6-tól imádkozzuk a közösen a rózsafűzért.

• Kedden, október 23-án Nemzeti Ünnepünk. Imádkozzunk magyar hazánkért, nemzetünkért. A szentmise 18 órakor kezdődik, a vesperás kivételesen elmarad.

• Csütörtökön, 25-e lévén engesztelő nap lesz a szokott módon 15 órától.

• Jövő vasárnap a 10.30 órakor kezdődő szentmisén vendégünk lesz a Balassagyarmati Szent Felicián kórus.

• November 1-jén Mindenszentek ünnepén délután sírkőszentelést végzünk a temetőben. Akik szeretnék szeretteik sírját megáldatni, kérjük a sekrestyében jelezzék.

• Szeretettel várunk új idegenvezetőket, akik szívesen részt vennének az idezarándokló hívek, turisták vezetésében, a templom bemutatásában. Ez egy nagyon szép és fontos hivatás, szolgálat. Aki szívesen vállalná ezt a szolgálatot, kérjük, hogy kanonok, plébános atyánál jelentkezzen.

• A hét szentjei: hétfőn Szent II. János Pál pp, kedden Kapisztrán Szt. János, csütörtökön Szent Mór püspök ünnepe lesz.