Hirdetések 2017. 08. 20. Nyomtat Email
2016 szeptember 30., péntek 11:44

HIRDETÉS
2017. augusztus 20.

•Szeretettel megköszönjük mindenki munkáját és adományát, amivel Bazilikánk Főbúcsújának megszervezéséhez hozzájárult. Isten fizesse meg mindenkinek jóságát!

•A héten pénteken 25-e lévén engesztelő nap lesz a szokott módon 15 órától.

Áder  János  Köztársosági Elnök  Úr,  Dr Stella  Leontin kanonok, plébános atyának
majd   40 éves  sokoldalú, közösséget építő, egyházat és  magyarságot erősítő papi  munkásságáért
a Magyar  Érdemrend  Lovagkeresztje  kitüntetést  adományozta.
Ez a magasrangú  elismerés a Máriabesnyői  Egyházközség számára  is  megtiszteltetés.
Gratulálunk. Szűzanyánk  bőséges  kegyelme  kísérje  Leontin atya  további  életét és  lelkipásztori  szolgálatát.

•Előre hirdetjük, hogy a Kegyhely Kisboldogasszony napi búcsúja szeptember 9-10-én szombaton és vasárnap lesz. Szeptember 8-án Kisboldogasszony napján szentmise délelőtt 10.30 órakor és 18 órakor lesz. 9 órai szentmise nem lesz.

•Hétfőn Szent X. Piusz, kedden Szűz Mária Királynő, csütörtökön Szent Bertalan apostol ünnepe van.